Nieuws: Voorjaar in volle gang: van mousserons tot lamsracks

17-04-2025

De lente is in volle gang en dat zie je terug in ons aanbod. Van bijzondere paddenstoelen tot unieke bladgroenten: deze week draait om verfijning, verrassing en versheid. Onze specialisten houden de markt scherp in de gaten. Wat komt eraan, wat is nu op z’n mooist en waar moet je snel bij zijn? Hieronder lees je de laatste ontwikkelingen.

Vis: beperkte beschikbaarheid rondom Pasen

Houd er rekening mee dat de visaanvoer de komende dagen minder is vanwege het lange Paasweekend.

  • Van zaterdag tot en met dinsdag is er nauwelijks aanbod van de afslag.

  • Na Koningsdag verwachten we weer een stabiele aanvoer.

  • Meer beschikbaarheid van onder andere rode mul, poon en harder wordt dan weer verwacht.

Ons advies: bestel op tijd en houd goed contact met je contactpersoon voor actuele beschikbaarheid.

AGF: bijzondere smaken van eigen bodem

Deze week is er veel bijzonders te melden in groente en fruit:

  • Oostindisch kersenblad van Stadsjochies in de verkoop! We laten het nog een weekje doorlopen in de aanbieding voor extra exposure. Gekweekt op volle grond, en dat proef je.

  • De eerste voorjaarspaddenstoelen zijn binnen. De mousserons zijn nu echt prachtig, topkwaliteit.

  • Nieuw in het assortiment: de St. George paddenstoel – prijzig, maar een schitterende verschijning op het bord.

  • Mini bospeentjes van de teler – de allermooiste van Hollandse bodem, met een strak, fris loofje.

  • Daslook is nu perfect van prijs en kwaliteit. Binnenkort ook beschikbaar: daslooktops en daslookbloemetjes.

  • Tijd voor iets anders dan rood: we hebben nu bruine cherrytomaatjes, én de exclusieve bruine cherry pruim trostomaatjes (4813). Beperkt beschikbaar, dus snel schakelen is het devies!

Vlees: lenteklassiekers volop in beweging

De beschikbaarheid van lamsvlees neemt snel toe. Vooral de racks lopen momenteel hard en de Lamszadels 1 rib zijn goed beschikbaar. We hebben van Christoffels onder andere de lamstoof of lamscurry. Lamsvlees is erg duur aan het worden en met deze producten zet je echt iets leuks op tafel waar je prima marges op kan draaien.

Daarnaast hebben we een uitstekende voorraad Hollandse dry aged ribeyes, mooi gerijpt en perfect van structuur.

Ode aan: Chef in de Spotlight

Benieuwd naar hoe andere chefs de lente invangen in hun keuken? Houd dan zeker ons aankomende “Ode aan”-programma in de gaten!  Deze week het populaire broodje Leauf de Boeuf van Leauf Amsterdam.

Bekijk onze Instagram, Facebook of TikTok kanalen.

Week aanbiedingen!

Blijf op de hoogte en abonneer op onze nieuwsbrief! Zie hier de laatste nieuwsbrief: Weekaanbiedingen

Paasactie: vind jij het gouden ei?

De paassfeer zit er goed in!
Controleer je kratten bij levering… wie weet zit er een gouden ei in en win jij een feestelijk paaspakket!